| EmaS a întrebat:

Poti sa nutresti sentimente de iubire sau de ura fata de cineva care nu exista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu.Cum poti sa il urasti pe Mos Craciun care nu exista? Cum poti sa iubesti/urasti extraterestrii care nu exista? Cum poti sa il urasti pe Dumnezeu care exista? Simplu.Alegi intunericul si minciuna.Bafta

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca da, tu esti cel mai elocvent exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu Ema, nici nu ma asteptam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ar insemna sa te urasti pe tine insuti si ar fi o mare problema cu psihicul.Doamne fereste.Numai bine.

| Lucian_1182 a răspuns:

Da...daca inca ai semntimente pentru cineva care a decedat este normal.in timp o sa iti treaca insa daca ai sentimente pentru ceva care nu exista ar trebui sa vorbesti cu un doctor