| troleibuz a întrebat:

Ce indivizi de pe acest site vi se par antipatici?

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar Anasstassia. Atat aroganta la un loc nu am vazut pana acum.

| troleibuz explică (pentru suntserios):

Am vazut ca a fost implicata in multe conflicte. Nu ar fi trebuit sa fie suspendata?

| suntserios a răspuns (pentru troleibuz):

Eu am discutat pe mail personal cu adminii de vreo 10 ori pe putin despre derapajele ei, dar aparent nu vor sa o suspende nici macar asa de atentionare. Nu conteaza eu voi continua sa ii raportez toate raspunsurile de cacao

| Endoryus a răspuns (pentru suntserios):

La cat posteaza, te miri ca nu ii face nimic? Ei prefera cei ca ea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru mine, conturile de aici nu reprezinta 100% cate o persoana. Fiecare isi alege cum vrea sa fie pe site, poate fi mai acid, mai rasist, "priceput" la toate, documentat din cele mai proaste surse, etc.
In realitate le-as da o sansa mult mai mare decat aici pe site, daca unii stiu sa taca, atunci cand nu cunosc subiectul.
Raspunsurile de pe site sunt un fel de trivia, multi scriu orice porcarie apropiata de subiect, cat de repede, ca sa ajunga in top. Nu realizeaza ca raspund la intrebari despre beton, industria lemnului, partaj dupa casnicie, economia Frantei si cibernetica, desi ei au facultatea de Geografie cu taxa, 21 de ani, sunt virgini, si au pierdut toate verile jucandu-se pe pc.

| LoveSleep a răspuns:

Zic si eu Anastasia, ca poate o baneaza cineva daca ne plangem mai multi.

| SilentRain a răspuns:

Cristi cu tocurile lui, baba ai de Anastasia
Si Caste

| Sofer a răspuns:

Nu am stat sa ii număr laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Annastassia e un fel de baba cloanța, îi place să sperie copiii, dar ne sperie pe toți crying

| gemeni6226 a răspuns:

Toti cei pe care i-am pus pe lista de ignor.

| ForeverAlone97 a răspuns:

CristidinBucuresti si Annastassia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toți, Anastasia e mic copil pe lângă aroganta unora.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Poti sa dai niste nume?

| Anonima163333 a răspuns:

Toti imi plac.winking

| lorix a răspuns:

In realitate? Nimeni.