| MarissaSilvia a întrebat:

Psihologie sau Stiinte politice? Ce facultate imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Științele politice dețin recordul național la șomeri după absolvire. Nici Psihologia nu e cea mai ușoară alegere, dar măcar nu mori de foame după.

| MarissaSilvia explică (pentru RoCkKiD):

Multumesc!

| pastru009 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Dar cum de detine "recordul national"? Ca doar sunt stiinte politice si nu psihologie. Studiezi mai mult la stiinte politice, nu? Avand in vedere ca exista mai multe ramuri ce tin de politica.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as alege Psihologie