| Xc_Mina_1999 a întrebat:

La ce facultate se pot studia ~Stiinte Politice~ de acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice facultate de profil, la frecventa redusa, sau fara frecventa. Depinde, nu ai spus de unde esti. Danubius Galati de exemplu. Daca specifici localitatea, te putem indruma spre cea mai aproape de tine. Ca la examene va trebui sa te deplasezi...
noroc bun!

2 răspunsuri:
| Flav1a a răspuns:

In Cluj este Faccultatea de Stiinte Politice, Administrative si ale Comunicarii cu mai multe specializari, printre care si Stiinte Politice.

| Xc_Mina_1999 explică:

Sunt din Buzau. Dar nu este o problema cu deplasarea pentru sustinerea examenelor.