| BUBULINA a întrebat:

Pui de "extraterestru", prins in cursa de soareci!
http://stirileprotv.ro/......areci.html

Ce credeti?

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Iti raspund fara sa urmaresc filmuletul. Niciodata pamanteni nu vor putea prinde un extraterestru cu toata tehnologia daramite in cursa de soareci, este de tot rasul. Imaginam ca ar veni extraterestri, ei bine sunt atat de avansati fata de noi incat nici diferenta dintre noi oameni moderni si cei din epoca de piatra nu ar fi suficienta ca termen de comparatie.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu nu cred nimic din ce zic astia la stirile PROtv. sa nu mai vb de extraterestrii.

| Marcian a răspuns:

Cu siguranta un animal descompus sau ceva de genul.
Chiar crezi ca niste fiinte capabile de calatorii interstelare sunt atat de proaste incat sa se prinda in nista curse de soareci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu materialul acum cateva luni. Tind sa cred ca este doar un trucaj, sau prea mult scandal facut pentru nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era pui de tarlifes.aia arata asa.prin unele parti se si mananca.intre ei.

| LucianaaaX a răspuns:

Sincer, sincer cred ca este trucaj.Adica e prea ciudat pentru lumea noastra si prea imposibil sa fie de pe alta planeta.Fiecare crede ce vrea.

| Missy_4860 a răspuns:

Nu credhappy. Probabil ca e doar o scormonealawinking