| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? http://stirileprotv.ro/......areci.html

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Mi-ar placea sa fie real, si sa se descopere o noua specie inteligenta evoluata pe pamant. Dar sunt deschis si la ideea fiintelor extraterestre. happy Daca e o alta farsa, ar trebui pedepsiti cu inchisoarea mintile cretine care ar fi inventat asa ceva.

16 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Nu pot spune decat... urata creatura!

| AvalohAlyn a răspuns:

Ce mic e...pana nu se cerceteaza nu avem de unde sa stim ce e...interesant oricum...foarte interesant.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ce dragut poate sa fie love struck laughing

| viki a răspuns:

Saracul.sad

| snepy a răspuns:

Eu ma intreb, ce cauta pe acolo?

| snepy a răspuns:

@Andra
De ce sa nu fie real?

| frida0purple a răspuns:

Ha-ha laughing
Gollum 2. Oricum, este 'o farsa bine regizata', doar nu-i real :-s laughing?

| YLLL a răspuns:

Ce Dumnezeu e ala?laughing

| naya a răspuns:

Cred ca e exact invers, un pui de soareci prins in cursa de extraterestri.

| Raul a răspuns:

Auz ai o pereche de boexeri sa-mi imprumuti si mie ca astias uzi crying...happy cealalta paranteze nu-mi mai vine sa o pun...

| Raul a răspuns:

Din pacate noi publicul(civilii) primim ultimi aceste informatii...ete de aia vreau eu sa fiu sniper in trupele SAS laughing

| adinescu a răspuns:

E baiatu lu Golum

| vykkusor a răspuns:

Daca sincer nici nu mai stiu ce sa cred, poate exista deja si de acestia...cine stie...

| Akid a răspuns:

thinking nu stiu ce sa cred daca e real sau nu
in ziua de azi oricine poate face o astfel de farsa
chiar nu stiu am ramas asa

| crystyna1992 a răspuns:

Zice ca e "o fiinta extrem de inteligenta". Pai daca era asa de inteligenta cum de a intrat in cursa aia de soareci?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiati de photoshop? Poti face o alta persoana cu acest program daca stii cum sal manuiesti. happy