| modestul a întrebat:

Foarte socant.Cum a rezistat fara apa si hrana timp de 65 de ani? Voi ce credeti? http://stirileprotv.ro/......fiati.html

11 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Da fenomenal. N-am ce să cred...

| danut a răspuns:

In anul 1930, in Almanahul Universul din Romania, era un articol in care era prezentat un individ care traia de 13 ani cu suc de portocale si... raze cosmice. O fi fratele lui mai mic indianul ala, mai copii lasati fantezia deoparte si luati-o ca pe orice fantezie din capul poporului cu cele mai inventive si fanteziste religii (indienii).

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tare. Sper sa nu fim nevoiti sa incercam si noi romanii dieta asta. Eu credeam altceva cand auzeam ca profesorii nu pot trai din salariu, ei traiesc din meditatiihee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Macar bere...

| shadovv a răspuns:

Totu' e posibil rolling on the floor

| anad a răspuns:

Cred ca cineva are grija sa ne bombardeze cu stiri socante si nu gasasc alta explicatie decat ca ne cred pe toti imbecili, cu creierele deja setate care pot fi manipulati prin frica si amenintari catastrofice! Denatureaza totul, exagereaza si fac stiri de importanta mondiala din orice debiteaza unii care au probleme psihice.(a se vedea si cea cu extraterestrii).

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu cred asa ceva.

| karellen a răspuns:

Doar pentru ca apare la stirile protv, e neaparat adevarat, nu? laughing

| emy a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar, daca intr-adevar e asa, e o minune de la dumnezeu.Altfel nu-mi pot explica acest lucru.

| denisa20 a răspuns:

Eu nu cred pentru ca fara apa e imposibil sa traiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in biblie este scris; omul nu traieste numai cu paine si apa, ci cu orice cuvant ce vine de la Dumnezeu.