| 4b a întrebat:

Putem sa distrugem Pamantul din moment ce oricum i se va pune capat in curand. CORECT?

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Putem sa iti omoram cainele din moment ce oricum o sa moara la un moment dat. Corect?

19 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Da, poti incepe cu tine.

| Razvan a răspuns:

Ce mentalitate de rus, lollaughing

| MeScorpion a răspuns:

Foarte stupid.

| MeScorpion a răspuns:

@MindFreak
Poti sa dai nota la intrebare. Dedesupt la "Neintangibil sau spam"

| ania a răspuns:

Pai,l-am facut noi cumva?

| MindFreak a răspuns:

Trebuie neaapărat un buton de Stupid și pentru întrebări.

| MindFreak a răspuns:

@MeScorpion mă crezi că habar nu aveam că se pot da note la întrebări? rolling on the floor

| Andrei7520152 a răspuns:

Da in curand, adica peste niste multe sute si sute de milioane de ani

sau stai o sec. tu esti din ala care crede in 2012? :O

| Borgir a răspuns:

Pamantul mai are ceva de trait pana o sa apuna soarele dar normal putem sa ne aducem si noi aportul in ecosistem si sa il distrugem mai repede(poluare, pomi taiati etc).Ne ramane sa speram ca stiimta o sa evolueze eva mai mult intr-un ritm alert ca pana vom distruge noi pamantul sa putem sa depindem de alpha centauri.

| 4b explică:

laughing buna remarca DeeDeewinking

| 4b explică:

Pfff...era o simpla intrebare, daca stiam ca-mi da-ti in cap nu mai ziceam nimicalaughing

| AlexSM86 a răspuns:

Yo zic sa ne facem EMO si sa ne sinucidem toti de pe-acum... oricum traim doar ca intr-un final sa murim, si cine stie, poate cine ajunge primul castiga ceva laughing)

| Aliutza a răspuns:

Nu e corect, desi asta facem. Nu in special tu sau eu, dar majoritatea oamenilor.

| ShadowAngel a răspuns:

Vorba lui me scorpion...foarte stupid

| ShadowAngel a răspuns:

Putem sa iti omoram familia daca tot moare la un moment dat nu?

| ChristinaO a răspuns:

Pai,cam asta facem de ceva timp incoace...

| ღNameღ a răspuns:

Nu,nu putem, nu ii se va pune capat, doar Dumnezeu stie cand se va intampla.Nu putem deuarece distrugand pamantul, ne distrugem pe noi, ok, nu zic ca poate tie nu iti pasa de tine, dar familia, animalele.etc, ia mai gandeste-te te rog

| slayer a răspuns:

Degeaba te ai mai nascut, daca oricum vei muri.winking referitor la intrebare, Putem insa asta este o absurditate, de unde esti tu convins ca curind i se va pune capat? traeste si bucurate de viata, cind va veni si timpul, inseamna ca atunci va fi, si nu cred ca ar trebui sa te priveasca pe tine problema datwinking

| Natally_3464 a răspuns:

Intr-un fel e adevarat.