| deewskk a întrebat:

De multe ori mi se intampla sa simt prezente in spatele meu. ce credeti ca se intampl?

Răspuns Câştigător
| divin96gl a răspuns:

Stiu cum este senzatia si eu simt la fel cand sunt singur si merg pe strada.asa dar cand simpti ca e cineva langa tine incearca sa crezi ca esti prea obosita si ti se pare.dar in tradevar ete tare inspaimantator.Dai Funda? big grin

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si vocile, ce parere au de chestia asta?

| PhaseMorphXR a răspuns:

Verifica daca nu cumva "te impunge cineva in sursa". thinking

| DorelSudoru a răspuns:

De acord cu mhn24 si Adrianetc

| Polaris a răspuns:

E îngerul tău păzitor ce vrea să te violeze.

| Bossulet a răspuns:

Se spune ca daca simti asta cineva tocmai a trecut pe langa viitorul tau mormant ( locul unde vei fi inmormantat), nu stiu ce sa zic e doar o supersititie insa si mie mi s-a intamplat sa am senzatia aia!

| uN23 a răspuns:

Esti posedat. Du-te la un preot sa te exorcizeze.

| metin2crz a răspuns:

Nu se intampla nimic, si poti fi sigur ca nu e nimic acolo. Acea prezenta e doar o intruchipare a fricii, daca nu te gandesti mult la ea dispare.

| Adrianetc a răspuns:

Ti-e foame

| Hollywood a răspuns:

De mica cand mergeai pe hol, in casa, si nu era lumina iti era frica de ceva care era in spateke tau si/sau ai un simt...dezvoltat

| adryana_4190 a răspuns:

Buna deewskk.happy si mie mi se intampla astahee hee si chiar nu stiu ce se intamplarolling on the floor oricum acestea sunt niste halucinatii de-ale noastre, iar daca nu este asa iti sugerez sa te duci la un doctor