| cristinica1234 a întrebat:

Imi puteti spune cele mai tari povesti horror din viata voastra? nu vreau minciuni doar adevarul! dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu-i poveste, eram intre vis si trezie.Fratele mai mare cu 4 ani, dormea cu mine.Nu aveam decit vreo 3 ani si l-am trezit sa mearga afara cu mine pentru ca vroiam sa urinez.Si,cind se pregatea sa mearga,vedeam,in mod ciudat,umbra unui om cu o maciuca dar proiectata din noapte spre lumina, respectiv pe draperia usii, umbra care imi facea semn continuu sa ma duc inspre el.I-am spus fratelui si, in mod normal, a refuzat categoric sa ma insoteasca.Am urinat pe covor dar visam ca sint afara.

3 răspunsuri:
| Crisuu20 a răspuns:

1.Am facut poze cu prietena mea pentru Facebook si in spatele meu in poza, era o silueata neagra :O 2. Odata un domn s-a luat de o fata si ea i-a spus sa plece iar el a blestemat-o ca in filme ( a fost foarte infricosator) 3.Am fost la o petrecere si au venit niste oamnei care vroiau sa ne sperie si s`au intins pe jos si au inceput sa geama si sa se suceasca pe jos ca si cum un demon sau ceva era in ei straight facesad 4. La prietena mea s-a stins curentul si se auzeau voci si pasi prin casa (eram si eu acolo) si usa s-a deschis dar nu am vazut pe nimeni si apoi a venit iar curentul(faza e ca doar la ea in casa s-a stins nu si la ceilalti vecini )straight face Funda?straight face

| cristinica1234 explică (pentru Crisuu20):

Funda.

| Crisuu20 a răspuns (pentru cristinica1234):

Funda?waiting vad ca i`ai dat ei nu mie trebuia sa ii zici ei funda sad