| MayongoStamly20 a întrebat:

Salutlaughing
Imi puteti spune povesti din viata voastră? de cand erați voi copii?laughingDacă se poate, cand erați nazdravanii.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pe vremea mea, acum 20 de ani, aveam 10 ani,noi traiam viata diferit,ne jucam afara,acum eram afara ne jucam cu zapada,colindam,mergeam la cules de fructe prin gradinile altora,mai fugeau unele babe,mosi dupa noi sau caini,o data am nimerit in curtea unui polisist, a fost horror,drama,comedie,avea ala un lup in curte,bataie cu alti copii,multe amintiri, voi aveti cs, metin, lol, la scoala numai spun cate tampeni faceau colegi mei, tot felul de chesti

| MayongoStamly20 explică (pentru RAY):

Eu nu prea joc jocurilaughingies afara la football cu prieteniii sau sa ne jucam ceva in aer liber

| RAY a răspuns (pentru MayongoStamly20):

Te cred,am vb cu un baiat,vrea sa iasa afara la joaca dar nu avea cu cine sa se joaca,eu nu prea am prieteni ca sau carat in strainatate cam toti,aia din facultate stau in fata unui pc toata ziua,si generatia mea a prins virusul asta,bravo ma bucur, sprinturii, genoflexiuni, proteine, culturism poti face

| MayongoStamly20 explică (pentru RAY):

Nici eu nu prea mai am prietenii, m-am mutat din cartierul meu unde aveam 2 vecini cu care ieșeam 24/24 afara cu mingea, acum unul are 14 ani si fratele lui 11 ( la fel ca mine ) si imi e dor sa ies cu ei pe afara, vara mai merg pe acolo si mai dau de ei, acum ies cu niste vecini de 8-9 ani...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi pare rau ca n-am dat la buci la 12 ani, lipsea un prezervativ si stiam ca dezvirginam macar o tipa de 15-16 ani. Ea vroia dar eu tot ziceam nu pentru ca stiam riscurile

| CleanHeart a răspuns:

E prea mult de scris si chiar si asa m-ar lua o stare de tristete pentru ca am facut acele nazdravanii cu prietenii mei din copilarie si acum s-a pierdut legatura dar am o groaza de amintiri comice laughing

| Vikaa a răspuns:

Eram o povara pentru parintii mei, au ajuns la un moment dat sa isi doreasca sa cresc mare si sa plec.Am fost o adevarata problema pentru ai mei, toata ziua spargeam diferite obiecte sau le aruncam te miri pe unde. Avea mama un Samsung si l-am aruncat in WC.