| Lipsa47 a întrebat:

Sall... oare exisista monstrul din loch ness?

11 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Da, este amantul sotiei lui Mos Craciun, dar mai nou are tendinte necrofilice si zoofilice ca s-a uitat la Twilight.

| Gabonne1982 a răspuns:

Da,s-a mutat recent la Cotroceni laughing

| AnnaDee a răspuns:

Nu, sunt lucruri inventate de om pentru a atrage atentia; asta si-a dorit omul intotdeauna.

| myhaelamar86 a răspuns:

Da. Numai ca nu e din Loch Ness, e din Baia Mare si nu e monstru, e caine maidanez. In concluzie: in Baia Mare e un caine maidanaez.

| Andruşcă a răspuns:

Nu cred ca cineva de pe acest site a fost intr-o vacanta de 1 luna in zona lacului Loch Ness si s-a plimbat cu barca pe el in fiecare zi, ca sa fie in stare sa zica sigur daca este vreun monstru sau nu.
Nu avem de unde sa stim daca e ceva sau nu in lacul ala. Daca atata lume sustine ca a vazut nustiuce probabil o fi ceva, nu chiar un monstru, poate fi si un peste mai mare, si un peste mutant, etc. Orice chestie porneste de la un sambure de adevar, poate chiar in trecut o fi fost ceva dar acum nu mai e.Nu stim.
Du-te acolo si convinge-te singur.

| rapa a răspuns:

Da chiar, oare exista extraterestrii?

| Cita a răspuns:

Exista,l-am vazut ieri la tv.

| Damon_8513 a răspuns:

Nu exista. A fost inventat pentru a atrage turisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie inca. S-a presupus la un moment dat ca poate fi vorba de un plesiozaur. Dar, lacul ala a fost cautat in lung si-n lat, s-au facut scufundari si s-a cercetat fundul apei, au stat la pinda o gramada de specialisti si o gramada mult mai mare de gura-casca. Rezultatul, nimic. Daca ar fi fost sa fie ceva, era absolut imposibil sa nu mai fie vazut cel putin o data acel ceva, dupa atitea cautari febrile. Cel mai probabil, e vorba doar de fabulatia unui prost, care voia sa para si el interesant o data in viata lui prapadita si de aici sa fi pornit legenda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doi au facut gluma si unul din ei a marturisit inainte sa moara ca nu e real.

| TheExpert01 a răspuns:

Nu sunt povesti de adormit copii eu am un unchi acolo si am fost la acel lac la 12 noaptea si nu a fosat nimic la muti ani mieeee