| Ovidiu9722 a întrebat:

Salut am o problema... in zona genunchilor ma doare foarte tare cand ma aplec poate ca e de la crestere sau nst pls imi puteti da niste sfaturi ce as putea sa iau sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

La medic, nu baga in seama sfaturile de aici ca sunt o mie de pareri.

5 răspunsuri:
| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Am avut aceleasi simptome si a fost reumatism articular acut. Nu mai sta. Mergi la doctor.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Poate ai facut febra musculara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai osteosarcom, daca te doare doar un singur genunchi. Nu vreau sa te sperii, dar aceasta e o tumora maligna, care disemineaza rapid, si daca nu e tratata la timp, iti pierzi viata. In cel mai bun caz, ramai fara picior, sau iti pun o proteza scumpa (operatie +proteza=30000-50000 euro). SUCCES!

| Aura_5997 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Poate fii reumatism big grin