| ViLLy_4289 a întrebat:

Salut.as vrea si eu sa stiu care e cel mai bun telefon pana in 15 mil multumeschappy

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Salut ViLLy. Iti recomand o alegere intre Iphone, Nokia, Samsung, LG si HTC. In link gasesti o selectie care are activata optiunea de Bluetooth si 3G. Ramane la alegerea ta daca iti plac cu touch-screen, sau tastatura QWERTY, si alte cateva optiuni:
http://goo.gl/sDKTs
Poti sa citesti si review-urile cumparatorilor sa-ti faci o idee despre avantaje/defecte. Succes;)

2 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Noxia express music 5800