| Naiky3Run4 a întrebat:

Salut, daca scot sursa din pc o sa ma curentez?(cand este oprit pc)

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Te curentezi daca nu-l scoti din priza. Cel mai bine scoti calculatorul din priza si te apuci de munca.

4 răspunsuri:
| GodBlessYou a răspuns:

Nu ma! Te curentezi! Scoate-l intai din priza mai!

| krysstal a răspuns:

Eee...nu te curentezi nici daca nu scoti pc-ul din priza, sunt facute cu cap, izolate bine, dar pentru siguranta e bine sa-l scoti din priza

| MoneyMoney a răspuns:

Daca ai deconectat compul cu siguranta NU te curentezi!

| AlexCrb a răspuns:

Risti... eu am desfacut sursa in timp ce era conectata la priza. Cand am apasat butonul de pornire la pc m-am curentat destul de frumos laughing