| Dianne123 a întrebat:

SaluT la toti. Avem un concurs de limba si literatura romana. suntem sapte persoane. Va rog sugerati-mi ce nume de echipa am putea pune. Dau funda pentru cel mai frumos, original, literar raspuns.Mersi mult

11 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Eu iti sugerez urmatorul titlu:
"Echipa celor 7 persoane cretine care nu sunt in stare sa gaseasca un nume de echipa si trebuie sa intrebe pe TPU o asemenea aberatie."
Puteti sa il folositi cu incredere.

| sorinL1 a răspuns:

Deci tu participi la un concurs de literatura (unde se presupune ca trebuie sa ai imaginatie) si ne ceri noua ceva original si literar? Serios? Sau tu esti manager?

| Dianne123 explică (pentru sorinL1):

Noi am găsit mai multe variante de nume, dar as mai vrea si alte idei, pricepeti? Poate voi îmi veți da nume mai frumoase decit neam fi gindit noi

| Sburatorul a răspuns:

Istoricii prezentului laughing.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Sunteţi la un concurs de română, unde se cere imaginaţie, şi nu vă găsiţi un nume? Serios? Frate!

Baftă!

| MrRava13 a răspuns:

Ce spui de LitereleBucuriei:! funda:S

| fosnet a răspuns:

Ce zici de,, Pivnitele put a tuica,,? Fiindca tot e toamna si voi nu stiti nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dolce Stil Nuovo. happy

| Yosii a răspuns:

.pOI poti sa puneti initialele :d

| Andradaa2131 a răspuns:

"carcotasii moderni" zic si eu...

| Ginie a răspuns:

Astra