| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste sinonime neologice pentru paloare, rival, lumesc, a se odihni, milostiv, darnic, amestec, lenes, neinsemnat? plss funda!

Răspuns Câştigător
| Biiancax a răspuns:

Buna!

1.Paloarea - paliditate
2.Rival - adversar
3.Lumes - pamantesc
4.A se odihni - a dormii
5.Milostiv - sufletist
6. Darnic - generos
7.Amestec - Combinatie
8. Lenes - Puturos
9.Neinsemnat - Neimportant
Sper ca ti-am fost de folos! Byee kiss

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

De ce nu-ti faci si singur tema? Ai citit regulamentul site-ului, in care ne spune exact- cum ca putem fi sanctionati si ca nu-i voie cu teme? Sau cine vrei sa-ti citeasca?, pardon, respecte regulile?
SexyLove, si tu, acum nu te supara, - sa stii ca, in felul acesta nu ajuti pe nimeni, decat ca-i dai, scuze, mura-n gura unui lenes.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bravo SexyLove... nici măcar să copiezi nu eşti în stare.
A "dormii"?!?!?!

| Biiancax a răspuns:

Nu ai pentru ce si eu iti multumesc pentru funfitza :*

| kleveruL a răspuns:

Ms muulthappy

| kleveruL a răspuns:

Ti-am dat si ce am promishappy