| strategicul007 a întrebat:

Salut, sunt la profil mate info si nu stiu din ce sa dau bacul, la info nu prea stiu nimic, ma gandesc sa dau la biologie. La ce imi recomandati sa dau?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă vrei sa iei 10 cu un minim de efort, da la biologie. Adică mai mult de jumătate din liceul meu a luat note foarte mari la biologie, pe când la chimie, fizica și INFO au fost ceva mai mici. Cei care dau INFO dau pentru ca sunt foarte pregătiți și vor sa mearga pe asta mai departe, așa ca asta ar fi singurul motiv pentru care te-ai chinui cu ea.
In plus la biologie dai anatomie pe car o faci și in clasa a 12-a (asta dacă nu vrei sa dai vegetală și animală) și e frumoasa materia, adică eu am invatat de plăcere și nu mi-a luat deloc mult timp.

| Raniaa a răspuns:

Biologie happy

| anonyymuusss a răspuns:

La anatomie. E super simplu.

| teemo2000 a răspuns:

Ce nu sti la info? E materie de profil, si banuiesc ca asta vrei in contunuare. Ar trebui sa te pui sa inveti, sa rogi pe cineva sa iti explice pentru ca este spre binele tau daca vei da din info. Te va ajuta la prol. Acuma daca nu merge deloc, vezi tu la ce te descuri mai bine, fizica poate, biologie, chimie.
Bafta oricum.

| DoarStefan a răspuns:

Da la geografie