| Goggler77 a întrebat:

am si eu o intrebare. Sunt in clasa a VIII-a (8) si maine am teza la istorie (semestrul I) si v-as tuga sa-mi recomandati pagini sau filme, mai ales daca exista un film ca sa invat mai usor materia pentru teza. Pentru cel mai bun raspuns dau funda+vot, va rog frumos sa ma ajutati, mersi mult...

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trebuie sa inveti, sa citesti nu sa te uiti la filme - acestea sunt lungi si merge doar pe ideea regizorului-; succes!

| Vvistula a răspuns:

Ok si eu am fost pe a 8 dar nu mai stiu lectiile, macar poti sa le spui.

| addy1999 a răspuns:

Uita-te la filme cu dacia, decebal si ce mai inveti tu acolo, scrie pe google film (...) online si gata, asa intelegi cel mai bine.

| clopotel14 a răspuns:

Invata lectiile si dupa ce le inveti cauti pe net mai multe informatii si fai cateva teste pentru a-ti testa nivelul.Materia de clasa a VIII-a e foarte grea. Sper ca te-am ajutat
big grin