| ANONIMom a întrebat:

La teza trebuie sa invat toata materia din semestrul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Goguryeo a răspuns:

Da, însă în mare lecțiile neimportante și la care nu ați acordat mult timp, părțile de vorbire și părțile de propoziție mai amănunțit.
Opera lirică sau epică studiată, trebuie cercetată amănunțit ( în special caracterizarea și rezumatul ).

Numai bine!

| ANONIMom explică (pentru Goguryeo):

Multumesc dar e vorba de cel la mate, ca la romana l-am dat doar din verb si de asta am intrebat...ms fundita!

1 răspuns: