| raluca750 a întrebat:

sunt in clasa a8a si azi am semnat si am ales materia(istorie sau geografie) la care sa dam teza...eu am ales istorie. cum a fost teza la istorie(care ati dat)?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu am dat la geografie...dar si cea la geogra si cea la isto mi se pareau cam la fel la dificultate!
...depinde si ce profesor ai

| iull_1544 a răspuns:

Salut :*! Si eu sunt intr-o dilema pentru ca nu stiu ce sa aleg. mi s-a spus ca "din geogra ii mai usor ca la istorie trebuie sa inveti anii"; eu sincer as da din istorie pentru ca imi place ( geografia nu se prea leaga de mine desi avem o profa tare draguta) si pentru ca diriga e profa de istorie. cred ca sunt la fel de grele. sau cel putin asa ar trebui.

| raluca750 explică:

Pai eu am ales mai mult la istorie pentru ca am o profesoara tare draguta dar la geografie si daca ai intors capul accidental(la un test) iti ia lucrarea...