| anonim_4396 a întrebat:

ce bolii sau ce consecinte vom avea din cauza DARELE MORTII CHEMTRAILS. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =52POFh3TRZY vad mereu cate 20 -30 de avioane de dimineaza pina seara zi de zi cam de 8 ani sunt observator la acest fenomen creat de NATO, http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =h34WCIuA30M Apropo la mine in fata blocului sa-u uscat cam 7 pomi si suntem poftim in luna august 2013 vara, eu cred ca suntem cobai fara sa vrem.

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=6172
Eu nu stiu ce sa cred. In fond, au dreptate. Daca s-ar afla ca se pulverizeaza substante in atmosfera, Green Peace ar lua-o razna. In fine, daca aceste substantear fi inofensive nu ar trebui ca ele sa persiste atat de mult in atmosfera.
Ce nu inteleg: Daca aceste substante ar fi rele, de ce ar vrea guvernantii sa-si ucida populatia? Inteleg ca suntem prea multi, dar nu cred ca acesti oameni ar fi in stare sa ucida milioane din aceasta cauza.

| CISCO a răspuns (pentru ErrorFound):

ErrorFound Noua ordine mondiala flag decide soarta planetei probabil ca in acest secol 21 am deranjat nu numai noi ca romani ca tara cu resurse bogate de zacamant exista o societate secreta se numeste; VRIL; care a promis ca inca experimentul care l-au inceput in cel de al 2 lea razboi mondial inca de abia a inceput si hai sa sar peste subiectul cu chemtrails si haarp dar sti experimentul cu flor in pasta de dinti si flor in apa, daca te dor oasele afla ca deja esti afectat si sa nu uitam ca sanse sa traim avem dar nu cum dorim noi odata spreiate campurile planeta tu de unde mananci legume, fructe, carne, ok vom vedea rezultaul,

| ErrorFound a răspuns (pentru CISCO):

Stiu faza cu florul in apa. Pus cica pentru albirea mai usoara a dintilor. straight face
Ce ma bucur ca ma spal pe dinti cu bicarbonat. rolling on the floor
Nu ma dor oasele sa stii, si cand vad ca apa prinde o nuanta alburie la chiuveta prefer s-o las sa devina transparenta sau sa nu mai beau.

| CISCO a răspuns (pentru ErrorFound):

Nu ma-i beti apa de la ghiuveta cumparati un bidon de 5l de apa plata pe zi sau cel putin fierbeo inainte pe cea de la ghiuveta

| ErrorFound a răspuns (pentru CISCO):

E imposibil in Romania sa cumperi un bidon de apa in fiecare zi la saracia asta. Nu neaparat pentru mine cat pentru masa populatiei.
O fierb de fiecare data, fi linistit. De fiecare data cand fierb o oala cu apa se umplu peretii oalei de depuneri de fluor.

| Kaℓi a răspuns (pentru CISCO):

Apa plata e o mizerie, ai vazut ce depuneri raman pe bidon? si in plus, uite http://www.ziarulevenimentul.ro/......00396.html
Nu ai unde sa te feresti de otravurile din jur :) apa, aerul, fructele, carnea de pui indopati cu antibiotic, mezelurile injectate cu saramuri si conservanti, detergentii, medicamentele, totul e toxic :) asa ca, zambeste si nu mai consuma gaz de pomana fierband apa...

| CISCO a răspuns (pentru Kaℓi):

da ai dreptate ma bucur ca ai inteles si ca esti la curent cu ce se intampla apropo sa ai grije de bee sa nu dispara de pe planeta atunci va fi un semn rau sa stii

| doctorandus a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce nu inteleg eu e de ce voi care credeti asta nu va organizati, scrieti o pancarda cu "Sinucidere colectiva, protest contra Codex Alimentarius" si pe urma va dati foc in fata Ambasadei SUA.

| CISCO a răspuns (pentru Kaℓi):

Da am vazut stirea ta am citit-o despre apa dar eu nu o iau de buna stire de ce, pentru ca ei au interes sa minta sa va imbolnaveasca si sa ajungeti tot sa beti apa infectata, nu stiu cate famili din Romania asi permit zi de zi sa aiba unu bidon de apa de 5 l sa bea vezi tu problema deviaza de la haarp la chemtrails direct la apa, ok problema apei pe tot globul va fi cat de curand in alarma de gradul zero, candva in acest secol 21 vom fi ca cei din filmul med mex bine ei ereau in lupta pentru benzina noi vom fi in lupta pentru apa curata cu ratia o vom primi si hrana fiecare cum se va descurca,

| Kaℓi a răspuns (pentru doctorandus):

Neaparat trebuie sa vad filmul asta happy

| Kaℓi a răspuns (pentru doctorandus):

sad
Cred ca m-ai inteles gresit.

| Kaℓi a răspuns (pentru CISCO):

Cred ca esti prea ingrijorat happy o scoatem noi la capat cu apawinking stii, "nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma"...

| CISCO a răspuns (pentru doctorandus):

rolling on the floor da sa inteleg ca faci parte din nato elitele care spreiaza din avion

| doctorandus a răspuns (pentru CISCO):

Romania face parte din NATO, in caz ca nu stiai.

22 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am incercat sa ma uit la videoclip dar am vazut Dio la sugestii si mi s-a dus interesul pentru chemtrails.
Oricum...astea i-ar afecta si pe cei care le "comanda" deci nu vad ce sens ar avea sa incerce cineva sa faca rau cu ceva care s-ar intoarce impotriva sa.

| Kaℓi a răspuns (pentru Wehrmacht):

Ei or fi luat antidot din timp big grin
Am mai auzit teoria asta, atunci cand picau stoluri de pasari...

| CISCO a răspuns (pentru Kaℓi):

Da exact elitele au loat antidotul ai dreptate putin ai intereseaza, experimentul si tehnologia sunt mana in mana

| doctorandus a răspuns:

Medicamente, medicamente!

| NOname a răspuns (pentru doctorandus):

Faci şi livrări la domiciliu?hee hee

| doctorandus a răspuns (pentru NOname):

Nu, dar vorbeam serios: literatura internetica despre chemtrails consta din delir produs de paranoia. Cu exceptia debunkerilor, desigur.

| CISCO a răspuns (pentru doctorandus):

Doctorandus I don't want to see majoritatea oamenilor au dureri mari de cap, le cad dintii, le cad parul pumpkin sti cateodata ma intreb de ce vor sa colonizeze planeta MARTE; [-O

| CISCO a răspuns (pentru NOname):

SINCER DESCHIDE TU FEREASTRA SI GARANTEZ CA AI CHEMTRAILS,, POFTIM UITE CE SPUNE FATA ASTA http://www.youtube.com/watch?v=WhOGLNwqrvY&feature=player_detailpage