| Origamimaster a întrebat:

De curand, am visat ca eram la casa bunicilor unde m-am trezit din cauza unor flori ce luasera foc fara motiv. Apoi m-a strigat bunica de la geam zicandu-mi despre un paianjen ce sta pe tavan. M-am uitat in sus si am vazut o tarantula de vreo 15 centimetri stand deasupra capului meu la o distanta de vreo jumatate de metru. Ce inseamna acest vis? Am o teza in curand si sunt cam paranoic.
Funda pentru raspuns.

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Inseamna ca ai mancat pizza dupa ora 6 seara.

| vioricavio a răspuns:

Nu cred ca visul tau are vreo legatura cu tezahappy

| Origamimaster explică (pentru vioricavio):

Din ce am citit paianjenii au legatura cu ceva gen tragedie, ghinion, ceva rau in general