| hasiuc a întrebat:

M-am angajat ca distribuitor marfa si am o problema cu magazinele unde trebuie sa distribui. Exista vreun gps ( aplicatie pe telefon ) care sa pot face o harta rutiera cum sa ajung la ele? Multumesc. Dau FUNDA si multumiri sincere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Google My Maps'

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Pentru a deveni un distribuitor local, trebuie sa stii orasul foarte bine ca pe palma, sa stii intotdeauna unde sint magazinele, nu e nevoie de GSP

| hasiuc explică (pentru untu):

Merg si in judetele limitrofe, mi-e usor pentru inceput sa fac o harta si sa merg cu gps.

| untu a răspuns (pentru hasiuc):

Da, am inteles! Grea e meseria de distribuitor de marfuri! Nu-i asa?

| hasiuc explică (pentru untu):

Sunt incepator, conduc un camion de 12 tone cu minim 3 tone de marfa la zi e desul de greu cand nu stii exact unde sa mergi. Dar si salariul e pe masura.

| hasiuc explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. E grozava. Poti pune puncte unde sunt magazinele si dupa asta doar cauti dupa denumire. Multumesc! M-ai salvat D

| untu a răspuns (pentru hasiuc):

Sigur ca da! Dar te vei obisnui cu munca si dupa aceea munca nu e chiar asa de grea, ci devine doar o distractie! Doamne-ajuta si spor la serviciu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru hasiuc):

'Google My Maps'

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cumpara-ti un gps si ai rezolvat problema.
Eu il folosesc zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un gps si ai rezolvat problema.