| truliluli a întrebat:

Fantomele exista?

11 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Exista doar daca crezi in existenta lor.

| LittleYoyo a răspuns:

Da, tocmai am vazut unawinking

| Traian a răspuns:

Nu. eu nu cred ca exista. toate sunt numai iluzi ale imaginatiei noastre. daca ne e frica de ceva acel lucru iti va aparea in fata. asa ca daca nu-ti este frica nu o sa apara. iar daca iti apare inchinate de 3 ori apoi treci prin el. big grin

| Eyshan a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, dar oricum nimeni nu crede cu adevarat pana nu vede.

| Ada11 a răspuns:

Da, dar noi nu le vedemlaughing. Eu zic ca da, tu crezi ce simti.

| SudHop99 a răspuns:

Nu exista fantome dar exista spirite.ele pot fi oriunde.in case, in or ce locuinta si ele te pazesc si unele rele iti fac rau. daca nu ma crezi uitate la fenomene stranii la discovery vineri la ora 10 funda?
acolo pe dicovery is spirite rele

| Alondrasarah a răspuns:

Buna intrebare.am fost si eu la biblioteca si m-am informat.am ccitit ca fantomele sunt spiritele ce mor fara instiintare(ex.:in masina dormi in spate pe bancheta. poti face un accident. iar persoana care doarme sa moara fara a sti )aceea e numita"fantoma ". sau era un caz.pe o tablita un spirit vorbea (scria )cu o fetita. iar acestea iá spus ca daca exista (spiritul). sa bata de 3 ori din palme. aceasta a batut.acestea sunt doar mituri. nu sunt exacte.eu am citit cand eram mai mica(din curiozitate). eu una cred ca nu exista big grinoh go on

| AlexJB a răspuns:

Eu nu cred si de fapt nu exista

| yogeo12 a răspuns:

Mi'am pus intrebarea asta de multe ori dar ee la la fel ca intrebarile vampirii exista? sirenele exista? ei bine nu vom gasi niciodata raspuns pentru asta! de unde stiti voi ca nu exista?(ma refer la cei care ti'au raspuns)

| djbebe99 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zhq9l3c7XgA Dar cum ramane cu asta?

| Robotzi_5423 a răspuns:

Nu eu nu cred

Întrebări similare