| Marius970000 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare tampita...dar e normal sa ninga in octombrie? o.O

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

A mai nins si in alti ani, nu e prima data. Se spune ca asa cum va fi vremea de Sf. Dumitru vom sti ce fel de iarna vom avea. happy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si la mine ninge, si da a mai nins si in alti anii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici la mine in Germania a nins si in August cam o ora laughing. Deci nu e o intrebare tampita ce ai pus tu.

| TheMεchαnix a răspuns:

Să ningă ca la Polul Nord nu prea e normal, o ninsoare de asta mică e normală în octombrie.

| anonima9990 a răspuns:

Nup.dar e frumos laughing