| BiscuiteCuCrema a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampita si nefondatam dar exista Mos Craciun? rolling on the floor)))))

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Depinde in ce stare de spirit esti. Daca esti fericit ca tocmai ai primit o noua bicicleta in pragul craciunului, normal ca exista. Dar daca bicicleta noua pe care ai primit-o nu o poti folosi pentru ca afara ploua, ninge si viscoleste in pragul craciunului atunci poti sa-ti... in el mos.

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In mintea si sufletul nostru, atat pentru copii, cat si pentru adulti, a existat si va exista totdeauna Mos Craciun si Spiritul Craciunului.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Nu stiu, prefer sa ramana un mister.

◕ E mai placut, asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa cred ca existabig grin

| mat31new a răspuns:

Mos craciun care are pitici si zboara pe tot pamantul intr-o noapte nu exista.

| ClaraB a răspuns:

Sigur ca da.
Ai grija sa te pregatesti si pentru iepurasul de Pasti ca e pe drum de-acum.