| Alex980078 a întrebat:

Salut TPU. Vi s-a întâmplat vreodată să visați iar a doua zi sa vi se întâmple ceea ce ați visat? Am avut de multe ori faza asta și vreau să știu dacă sunt singurul. E interesant că mi-am amintit de abia acum ce am visat și că am experimentat asta chiar azi.

12 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu te cred. Poate ai visat ceva, dar in realitatea nu s-a intamplat exact cum ai visat tu. Mai degraba tu i-ai dat o interpretare.

Nu ai spus nici ce ai visat si nici ce s-a intamplat in realitate, deci vino cu ceva mai clar, mai credibil.
Faptul ca in realitatea sunt si frinturi din visul tau, nu pune egal intre vis si realitate.

| johnnny123 a răspuns:

Anunță-ne când visezi numerele câștigătoare la loto.

| Alex980078 explică (pentru johnnny123):

As vrea eu

| johnnny123 a răspuns (pentru Alex980078):

Și nu ți se pare ciudat că se "adeveresc" numai chestii extrem de generale, nu și chestii foarte specifice?

Dacă ai avea capacitatea de a "vedea" viitorul în vis, de ce nu ai vedea și lucruri extrem de specifice, cum sunt numerele la loto?

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu tot ce-am visat la 14 ani. Am îndeplinit la 30.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. Se numesc vise premonitorii.

| MironMihaela a răspuns:

Da.Sunt vise premonitorii.

| LightshotPumnalXZXZ a răspuns:

Foarte rar, dar mereu visul este un semn si ce visezi se poate intampla.

| Matei32243 a răspuns:

Mi se intampla aproape in fiecare zi.Siu cand ma trezesc daca o sa mearga totul struna precum si in ce parte a zilei o sa am o neplacere, daca se rezolva sau nu.M-am obisnuit si nu-i dau deloc importanta.Nu se poate evita, de aceea accept totul cu multa usurinta. Mintile inguste nu pot sa inteleaga asta.