| Dariusuu a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa visati ceva, iar a doua zi sa fie adevarat? Funda; x

Răspuns Câştigător
| ღtuweetyღ a răspuns:

Eu am visat intr-o zi.dar peste cateva zile s`a intamplat...sau uneori am senzatia de deja vu..sau cum se zice.laughing

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

M-i s-a intamplat sa visez ceva si a doua zi sa fie invers.

| ionut1134 a răspuns:

Da am visat ca mergeam pe drum si au inceput cativa caini sa ma muste laughing

si a doua zi cand mergeam pe drum am trecut pe langa o casa si au inceput caini sa ma alerge laughing

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Da, poate cineva de sus ne arata ca trebuie sa schimbam ceva si noi n-am facut