| Scuturici a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa visati numerele la loto? Eu da! Totusi nu am jucat ca m-am suparat pe maica-mea inainte sa stie ca le-am visat si cand i-am povestit visul a inceput sa se poarte frumos cu mine rolling on the floor cat am ras de faza aia...Pe seara cand s-au dat rezultatele erau acceleasi numere.Si unchiul meu le-a visat odata dar a uitat doua dar a jucat cu cele pe care le stia si erau corecte. rolling on the floor. Daca nu eram nici eu incapatanata acum eram milionara rolling on the floor

1 răspuns:
| sweet4ngel a răspuns:

Nu am avut eu norocu ăsta şi cred că puţinor oameni li s-a întâmplat acest lucru. Poate e genetic, oricum dacă le mai visezi nu ezita