| D3jflv a întrebat:

Vreau o parere.Cand eram mai mic aveam o senzatie ca puteam controla vremea si de cateva ori chiar imi iesea si eram bucuros dar am spsu sa incetez cu prostiile iar acum o luna m-am gandit sa mai incerc si deodata furtuna si ploaie fara sa fi anuntat prognoza meteo si chiar eram speriat dar mi-am revenit foarte greu. Daca ii spuneam mamei zicea sa ma las de prostii cum mi-a zis si cand eram mai mic.Am citit cateva articole care spuneau ca fiacre om are o putere speciala in functie de zodie si nu stiu eu cum si am mai citit ca cei care vor putea sa controleze vremea sunt mana in manacu Satana si chiar m-a speriat.Dar mi-am revenit si mi-am adus aminte cand eram mai mic am facut un pact cu cineva in mintea mea care zicea ca imi da puteri supranaturale la o anume varsta.Va rog nu radeti ca in viata mea au inceput sa apara multe lucruri ciudate care nu le inteleg si mi se pare ciudat

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Astea-s doar niste coincidente pe care tu le interpretezi gresit.
Incearca sa uiti de asta si sa te gandesti la ceva mai serios.
Daca nu o sa incetam sa credem in superstitii de genul asta, care ne impiedica sa facem unele lucruri, o sa ramanem tot in acelasi stadiu.
Multa bafta!

15 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Daca tot posezi asemenea pueri macar fa maine sa ploua in capitala, as avea chef sa fac niste plimbari in aer liber, ploaia relaxeaza. Intre orele 21.00 si 23.00.

| Musique a răspuns:

Bun, te cred maică.
Dar, unde e întrebarea ta?

| Biggiesan a răspuns:

Chiar și eu într-o noapte furtunoasă, între cei 4 pereți ai camerei, aveam senzația că pot trece prin zid, mă gândisem că pot chiar levita, ca să nu mai zic că le comunicam la toți gânduri telepatice. Când am venit praf de la o băută, eram singur pe stradă și m-am gândit că îmi voi lua zborul grabnic și voi plana prin văzduh, departe de toată lumea asta în declin.

| doctorandus a răspuns:

Daca faci maine sa ninga si sa inghete-n Bucuresti, te cred, altfel nu.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi eu am puteri. Eu prezic viitorul.
Pe curând!

| Kalla a răspuns:

Eu stiu ce vor spune actorii din filme inainte s-o spuna.Serios si reusesc sa ghicesc multe lucruri.Dar nu am facut pacte cu diavolul sau cu spiridusi.
Poate ai o putere cine stie happy
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisoarea de la Hogwarts ai primit-o?

| Scarbo a răspuns:

Da, cica in conceptia satanistilor, daca ai puteri din astea atunci in alta viata ai fost un adept placut lui, dar sa lasam prostiile, ce alte lucruri ciudate ti s-au intamplat? Piterile alea supranaturale despre care vorbesti cred ca sunt doar niste coincidente, nimic special.

| Buresbista123 a răspuns:

Poti sa te duci sa vb cu cineva, iar acel cineva cu care ai facut pactul esti chiar tu atunci cand ti e frica sau nu esti in control tinzi sa vb de unu singur in minte si sa te dedublezi...

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Poate esti paranormal.

| UnOmModest a răspuns:

Salut! Pustiule te-ai uitat la prea multe desene, filme de groaza si asa mai departe.
Cred ca de la fenomene stranii ti se trage, stai linistit, se mai intampla uneori sa iti imaginezi anumite lucruri, iar dupa sa apara coincidente.
Nu iti fie frica, daca esti cu Dumnezeu, nu vei patii nimic, credinta, pace si cel mai important iubire sa ai.
Deci nu uita, scoate-ti porstiile astea din cap si mergi cu Dumnezeu inainte.
Numai iubirea fata de Dumnezeu te poate ajuta.
O zi buna sa ai!

| punkbuster9988 a răspuns:

Te cred frate.Zi mi totusi mai multe despre lucrurile ciudate care au inceput sa apara in viata ta.

| sticla09 a răspuns:

Nu stiu eu de puteri supranaturale dar foloseste si tu dansul ala al ploii maine pe la ora 4 ca se duc unii la gratar fara mine si vreau sa ploua. mersi.

| NoahRyan a răspuns:

Salut, nu stiu ce sa cred, am avut si eu de multe ori senzatia ca atunci cand sunt nervos toate lucrurile din jurul meu sun agitate(Chiar si vantul).
Dar probabil suntem noi anormali laughing) tongue.
Nu pot sa te ajut, dar iti pot spune ca omul poate orice.