| DragosMarian98 a întrebat:

Salut tuturor! Am to citit in ultimul timp despre forma si calatoriile astrale! Nu prea cred a fi adevarat, dar nici nu pot spune ca e o munciuna! Daca stie cineva m-ai multe detalii si anume cum pot lu-a forma astrala lasa-ti un raspuns va rog!

Răspuns Câştigător
| AlexandruSimionescu a răspuns:

Trebuie sa stii ca pe internet, carti, mass media vei gasi o spiritualitate falsa. Numai femeile in varsta au dialogul asta cu calatorii astrale, stele verzi, etc
Important este sa adopti o cale cu rezultate concrete si vizibile, altfel te risipesti. O sursa de informatii aici:
https://reikido.ro/despre-reiki/

1 răspuns:
| Skippy223 a răspuns:

Ai greșit categoria. Nu o sa te poată ajuta nimeni aici.
Încearcă la categoria "Sănătate".