| Hipotalamus a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu despre Buddhism cand a aparut si cu zei Shiva Krishna sunt foarte atras de mantre da cand le ascult mi-e frica noaptea exista mantre de frica am auzit si vreau sa stiu daca au fost si ei bagati in Bing bang dau funda am vazut pe YouTube ca scrie la o mantra Lord Shiva warning ce inseamna warning la mantra aia am vazut ca exista mantre pentru dusmani si pentru aura da mie frica sa le ascult ca scoate sunete ciudate si in ce metoda trebuie sa le folosesti am auzit ca multi oameni au innebunit de la ele ma refer in Romania daca le asculti Ce benefici aduce

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Lord Shiva? laughing

Mai, daca ti-e frica lasa mantrele. Ocupa-te de altceva, nu vad ce beneficii ti-ar putea aduce treaba asta happy

| TrăieşteClipa a răspuns:

Exista o mantra care te ajuta sa inveti sa scrii mai bine.
Se numeste" Mama cumpara-mi o carte de gramatica".
O repeti de 3 ori pe zi cu voce tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot spui acolo, bre?
Mantrele sunt cuvinte de putere, le folosești pentru a-ți îndeplini dorințele dar și pentru alte chestii. Creștinii n-au ce comenta aici pentru că în biblia lor plină de cruzime și genocide nu există nimic spiritual.
Nu înțeleg de ce scrii pe TPU că vrei să știi mai multe budism când în timpul ăsta puteai căuta pe internet sau pe la bibliotecă informații sau cărți despre budism.
Nu există mantra "Lord Shiva Warning", cine știe la ce porcărie te-ai uitat.