| Hipotalamus a întrebat:

as vrea sa stiu si eu de ce imi dau mantrele astea energie si vreau sa stiu daca sunt periculoase, ascult durga mantra pe Youtube lord shiva warning.

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Mantra este o formula sacra cu valoare magica.Tot ce are legătură cu magia, are de fapt legaura cu spiritismul și cu demonii. Sa fii atentă la aceste lucruri.

| ania a răspuns:

Da sunt periculoase, te conectează cu demonii.

| doctorandus a răspuns (pentru ania):

Sunt periculoase din alt motiv: betia cu apa chioara spala creierul.

| Clorox a răspuns (pentru ania):

Lol, te conecteaza cu demonii, asa si? Ce au facut ei asa de rau incat sa-i vad ca pe niste dusmani? laughing

| GdX a răspuns:

Orice muzica iti place te umple de energie. Nu doar un gen anume. Ceea ce simti tu cand asculti acea melodie, ceea ce traiesti in interior genereaza energie.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Si o muzica buna te poate relaxa si sa te trezesti plin de energie.De exemplu cea clasica.

| reihiuke a răspuns:

Vrei atentie. e doar autosugestie...

| reihiuke a răspuns:

Mantrele nu iti dau putere. nu esti la naruto. mantrele sunt facute sa tina mintea ocupata. si trebuie sa o faci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hipopotalanus? da ci ti-ai pus numele asta mai talane? hipopotaur era mai realist.