| OMGIMSOFATICANTMOVE a întrebat:

Credeti ca daca ma rog suficient de mult la Dumnezeu i se va sterge contul Mariucai?

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

If it would happen, then it would be a God out there

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca Dumnezeu e atit de ingaduitor cu cei care Il injura si Il fac in toate felurile, crezi ca se va intimpla ceva cu cineva care poate e mai slab de minte, dar care nu il vorbeste de rau? Frumusetea tocmai aici e, ca Dumnezeu da libertate de exprimare oricarei fiinte, si nimeni si nimic nu trebuie sa ingradeasca acea libertate. Asa ca, poti sa te rogi cit vrei, ma tem ca nu vei primi nici un raspuns.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, chiar crezi ca nu poate face trolling si de pe alt cont? Sfanta naivitate!

| MidnightLady a răspuns:

Ce lucra asta cu voi, ce-mi placeeee... love struck

| Intruder19 a răspuns:

Roaga-te sa ii taie netullaughing

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Roaga-te de contact mai bine. laughing

| Laurretta a răspuns:

Nu cred. ar trebui sa te rogi 24\24 dar nici atunci nu cred.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Stii cum se zice, nimic nu pica din cer...

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Ar fi posibil :]]]]. [maxima intrebarea]

| DarkShaodw1 a răspuns:

Intrebare pusa cu schepsis. Dar, in caz ca nu glumesti...e de rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca nu e in stare apoi sa revina cu alt cont? Va posta in continuare asa pana se va plictisi sau pana nu o/il va mai baga nimeni in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai El a trimis-o! asa s-a intamplat si cu Isus, s-au rugat ca sa-l ia de pe capul lor, devenea frustrant ca un super om sa traiasca printre muritori.Ba transforma vinul in apa, ba facea din oaie taur, ba mai mergea pe apa...chiar era enervant.
Daca va mai rugati, cine stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei sa te rogi; ia hai, in genunchi in fata ei.Dar sa nu-ti inchipui cumva ca esti la un concert cu Anna Lesko.

Răspuns utilizator avertizat
| Grig_3919 a răspuns:

Slabe sanse, mai bine plateste un hacker sa il stearga
sau ceva mai pacifist si mai putin complicat angajeaza un asasin sa-i vina de hac.

| alessia_5541 a răspuns:

Nu se va sterge doar daca`l sterge ea...