| Vizitiul a întrebat:

Scapam de ispita doar lasandu-ne ispititi? Ati intampinat ceva similar pe site, ati simtit cum cineva/ceva va ispiteste? Cum ati procedatlaughing?

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da chiar acum am o ispita, sa-i sap o groapa lui Harciog pe traseul care iese la alergat. Problema e cum procedez ca e asa de inghetat pamantul incat nici o unealta nu se lipeste de el.laughing

April
| April a răspuns:

Ispita e fermecatoare doar cat ramane ispita; odata asumata ea se banalizeza, cand nu dezamageste.Forta sa e in mister:pot simti farmecul unui zambet, dar nu vreau sa vad ce e dincolo de el.
Pe site? Intrebarea ta m-a ispitit; am raspuns, deja e in urma...

| DorelSudoru a răspuns:

Am reactionat...da' expmple mai concrete

| cucarachaalien a răspuns:

Ispite? pe site? unde? banuiesc ca e vorba de femei.

| Vizitiul explică (pentru cucarachaalien):

Si femeile pot avea ispite, deci...
Hombre, mai bine i-ai baga ardei iute in tuica.
Poneiule, ar trebui sa fii mandru ca esti votat abuziv de-o fata, indiferent de felul voturilor. Pana la urma, nu orice barbat este abuzat de-o femeie, nulaughing?