| AliG a întrebat:

Se presupune ca sub Parlamentul Romaniei exista peste 100 de alte incaperi. Poate sa-mi dea cineva detalii despre aceste secrete?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu e nici un secret, este oficiala si publica informatia ca Palatul PArlamentului are 9 nivele supraterane si tot 9 nivele subterane.

| AliG explică (pentru regis):

Si ce se afla acolo?

regis
| regis a răspuns:

Habar nu am, cu siguranta nimic ocult sau secret. Probabil 80% din mastodont este neutilizat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt ceva tuneluri, vezi emisiunea cand au fost cei de la TopGear si au filmat acolo...

| SkyPilot a răspuns:

De spus se spun multe. Eu as paria pe un tunel intre parlament si Palatul Cotroceni.

| AlexStefan1 a răspuns:

Secret de stat, dar probabil sunt pline cu fonduri furate sau ceva de genu big grin

| AliG explică (pentru AlexStefan1):

Sunt foarte curioasa... big grin

| AlexStefan1 a răspuns (pentru AliG):

Sa cauti pe google si sa dai de cadavre in stalpii de sustinere tongue am patit cand am tastat locuri bantuite, palatul parlamentului, locul 5 pentru cadavrele din stalpii de sustinere, aparent asa erau rasplatiti cei care aflau ce se afla jos... asa ca nu mai fi asa curioasa big grin

| AliG explică (pentru AlexStefan1):

Doamne... ce primitivi de oameni.