| carpediem a întrebat:

Sfarsitul lumii a fost. Si nu-l da in reluare. Nu mai intrebati intruna aceiasi intrebare.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Nu il da in reluare... Pacat! Si eu, care vroiam sa il vad cu incetinitorul!happyhappy

14 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ok, sa traiesti: am inteles!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Elodia mai trăieşte oare thinking

| NoChanceForUs a răspuns:

@DeeA: Toți murim.La un moment dat.

| Malphas a răspuns:

Şi când te gândeşti că am pregătit grătarul degeaba... Credeam că fac şi eu un chef cu sfântu' Petru smug.

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Hai frateee! Am făcut floricelele degeaba? sad
Oricum, îl dă Diaconescu în "direct". El mereu e în urmă... big grin

| andrutza1323 a răspuns:

Da asa este tongue ai dreptate

| PinkDea a răspuns:

rolling on the floor bine zis laughingdar tu ce crezi o sa murim sau nu?

| camy417 a răspuns:

Nu imi vine sa cred...iar si pe asata l-am ratat...lasa ca ma scol eu la 4 dimineata, si daca il ratez si pe asta sigur apuc 2012

| Evolution a răspuns:

Adevarat... eu am stat de la ora 7 până la ora 10 (timp de 3 ore) cu un băiat şi nu a venit niciun sfârşit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai la avatar un vultur, tot un papagal ramai.

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce crezi asta? ai mai auzit afirmatia la televizor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare ne gandim la the end dar nu stim cind o sa ne cada o caramida in cap sau cadem ca prostii intr-o groapa, asa ca hai la o bere

| pushtius1 a răspuns:

Si pe asta l-am ratat? :-s... sa ma anunte si pe mine cineva sa fiu mai social...