| Gutu_Vicutza_1998 a întrebat:

Sirene exsta? Va rug spuneti si in Tasmania este bazinul cu luna plina?

Răspuns Câştigător
| RobbyPh a răspuns:

Nu, nu exista sirene! Sunt multe bazine cu asa-zisa luna plina! Dar ce efect are? Niciun efect din pacate sau din fericire...

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sirene exista doar in carti si filme.

| RockOrNothin a răspuns:

Există! Sunt o familie din nu știu ce specie de animale acvatice.
Dugongii și lamantinii fac parte din această familie.
Ok, nu sunt sirene d-alea cu cap de fată și corp de pește, dar așa se cheamă familia din care fac ele parte

| BBronco a răspuns:

Bazine cu luna plina gasesti, dar cu sirene slabe ( chiar deloc ) sanse, daca ziceai de Big Foot sau Yeti poate, poate era o mica sansa. Da nu-i bai, vom trai si vom vedea.

| yosoimedy a răspuns:

Nimeni nu stie toate secretele lumii trestre, dapoi pe cele ale lumii acvatice. Nu cred ca trebuie sa comentam ceea ce nu stim, la urma urmei e dreptul fiecaruia sa creada in ceva sau nu

| origamiandreea a răspuns:

Eu cred ca exista si am si un filmulet si sper ca te pot ajuta si ca merit fundita si sunt multe bazine supranumite,, Luna plina" https://www.youtube.com/watch?v=6qPqz2ZZJdc