| Leopardstar a întrebat:

Daca veti putea sa-mi raspundeti la urmatoarele intrebari:

A)exsta chupacabra, uriasi, sirene si vampiri?

b)exista oameni zburatori?

Multumesc.

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

A) Nu
b) cei care sar cu parasute/parapante etc.

| mentholinks a răspuns:

Nu s-a constatat până în prezent existența unor asemenea ființe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A) S-au gasit ceva dovezi (videoclipuri) in legatura cu existenta chupacabrei, sirenelor, uriasilor (chiar in muntii Bucegi parca am gasit odata pe internet), dar nimic despre vampiri (decat o poveste - fara poze sau video-uri - data la stiri in 2008 sau 2009 parca, despre gasirea mai multor cadavre muscat de gat intr-un sat tongue)

B) nu am auzit de asa ceva, daca te referi la zbor fara parasuta / parapanta / avion / elicopter /etc. happy