| GEORGEL2012 a întrebat:

Spray-ul de dat in incaltaminte se utilizeaza inainte sau dupa purtare? unde gasesc silica gel?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si inainte si dupa. Ai problema cu picioarele? Iti recomand ceva mai bun decat Nikoon: solutie de 10% Formol. Dupa 2-3 seri (te speli si dai cu solutie) nu-ti mai transpira picioarele luni de zile.

| Nikoon a răspuns:

Se utilizeaza si inainte si dupa. Daca ai probleme cu picioarele iti recomand niste bai cu bicarbonat de sodiu. Rezultatele sunt excelente.