| crisspups a întrebat:

Spuneti-mi va rooog ceve despre pestele singer cam de genul ista:despre cavitatea bucala,stomac si intestin va rooog mult!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Este o specie de fitofaga hranindu-se cu fitoplancton(sângerul, capul arginiu, Hypophtalmichthys molitrix). Gasesti aici informatiile de care ai nevoie :http://www.scritube.com/timp-liber/pescuit/Anatomia-ciprinidelor22227.php

| anonim_4396 a răspuns (pentru alessia5158):

De ce incurajezi "necautarea" pe net? Ai vreun target ascuns?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos scrii... Este clar, stai mai mult cu gasca decat cu scoala laughing

| crisspups explică (pentru anonim_4396):

Nu este asa cum spui pur si simplu iti spun sincer ca n-am gasit pe net de asta si am intrebat! apropo nu e nevoie sa raspunzi daca nu vrei! ai grija de modul tau de vorbire caci este urit!