| deceeu a întrebat:

Stie cineva cum decurge o evaluare psihiatrica?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pe baza unei diplome in domeniu si pe increderea tuturor ca e valabila.Tot un fel de turma cu regulele ei.

| Necrophagist a răspuns:

Te ia de nebun odata ce intrii pe usa apoi iti pune niste intrebari la care nu e atent apoi te interneaza

| KIDoOr a răspuns:

DA.
compltezi cateva fise simple, esti pus sa raspunzi la cateva intrebari.
uneori ti-se arata niste imagini si trebuie sa spui ce vezi.
esti pus sa executi cateva comenzi locomotorii.
esti conectat la un aparat ce seamana cu scaunul electric si ti-se face un fel de evaluare a creierului.
asta e tot.

| miculguraliv a răspuns:

Da,vei raspunde la unele intrebari, vei completa unele fise date de ei(depinde pentru ce vrei evaluarea)in functie de cerere va fi si testarea, nu e nimic rau sunt doar teste.