| ddyenutza a întrebat:

Stie cineva cum decurge un interviu la Orsay? Cum trebuie sa fi pentru a trece cu bine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa realizezi ceva in viat trebuie sa pui cap si suflet, asa si cu angajarea ta, daca nu ai habar despre functia pe care vrei s-o ocupi in magazinul respectiv, daca nu iti place sa faci ce trebuie sa faca o persoana care ocupa o astfel de functie degeaba te bag, n-ai sa reusesti. Daca esti bazata iti doresc succes! sa nu cautam sa ne imbatam cu apa chioara

| ddyenutza explică (pentru anonim_4396):

Daca nu te superi eu astept un raspuns nu sfaturi in viata. Acestea le poti tine pentru tine poate ai mai mare nevoie de ele. Nu mai vorbi doar sa te afli in treaba ca nu am nevoie de sfaturile unei persoane pe care nu o cunosc.