| Deedeek a întrebat:

Stie cineva Programare-Orientata-Obiect in C -plus-plus (nu ma lasa sa scriu altfel)? Am nevoie de un mic ajutor, nu ma prind cum se face o chestiesad Cine ma poate ajuta sa-mi dea un mesaj privat. Dau funde, voturi, beri, prajituri si va voi fi si etern recunoscatorbig grin

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu era mai simplu să scrii problema aici? Serios, nu raportează nimeni chestiile astea complicate ca fiind teme happy.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Deedeek: Mi-a plăcut cel de-al doilea răspuns al tău. Promit că-mi fac timp să mă uit pe întrebarea ta.
Eu n-am mai pus mâna pe C de aproape 2 ani dar am făcut C# vreo 4, însă recunosc că OOP n-a fost punctul meu forte.
Numai bine.

| Blackflake a răspuns:

Eu am inceput anul asta sa aud de Cplus plus, la cursul de Programare de la facultate, si dupa un semenstru nu stiu mare lucru.E si singurul examen care l am picat pana acum.Eu iti recomant sa te lasi.

| Deedeek explică:

Am postat o intrebare noua.

| Deedeek explică:

Fulgulet, daca tu nu ai habar ce inseamna C, nu e nevoie sa raspunzi doar ca sa primesti punctele alea... Fac C de 5 ani, deci nu cred ca e asta un motiv sa ma las...Iti recomand tie sa te lasi de facultate daca dupa un semestru ti-e greu sa scrii un program care citeste 5 si afiseaza 6...

| AndY_8355 a răspuns:

Salut am eu cateva cursuri legate de programare da-mi un pm cu id-ul tau de mess si ti le trimit