| T7uk a întrebat:

Ma ajuta cineva cu un Windows XP va rog? Da-timi mesaj privat daca da. Va dau 5 funde + voturi!

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Intra pe file ala list si de acolo iei ce windows vrei. Iara SP3 nu conteaza ca poti lua de pe net dupa ce instalezi windows si e gratis de oriunde.Dar vezi ca pate au aia acolo unde am zis.Cineva sa til poata da asa pe mess nu prea vad cum ca e destul de mare.Dar dupa ce iei de unde am zis va trebui sa il pui pe un CD si apoi sa instalezi de pe CD.merge si de pe un flash drive dar nu cred ca te descurci tu si trebuie sa mai iei si altceva si bla bla te complici mult.Deci trebuie sa ai dvd burner pe calc sau Cd burn pentru ca Xp nu este asa mare sa iti trebuiasca DVD.aLtfel nu vad doar sa iti trimita cinvea prin posta sau daca e de la tine din oras sa te ajute.

| T7uk explică (pentru relian):

In primul rand n-am cont pe file laughing.
In al doilea rand licenta pe care o am merge doar peSP3
In al treilea rand am CD
In al patrulea rand Stiu cum se pune o imagine pe CD
In al cincilea rand am si Nero Burning laughing
laughing
Ms oricum

| relian a răspuns (pentru T7uk):

Si de ce rizi nu vad.Eu am incercat sa iti dau variante.Da o adresa unde locuiesti si iti trimit eu un CD cu windows Profesional daca vrei sa nu mai rizi.Dar va trebuie sa astepti pina ajunge de unde sint eu, si sint cam departe deci va trebuie sa astepti cam o sapatamina. Vrei ajutor dar se pare cauti de fapt altceva.Trebuia sa specifici vreau azi vreau acum sint din orasul cuca macaii si etc daca e cineva din acelasi oras sa ma ajute.Vad ca stii si ai multe dar windows tot nu ai.Eu nu stiu de merge sa iti trimita careva pe mess ca nu am incercat dar pe email sigur nu merge ca e prea mare.Incearca cu tipul ala cea zis ca te ajuta atunci.

| T7uk explică (pentru relian):

Pai vorbesc cu cineva sa il urce pe siteul de gazduire a fisierelor si imi da linkul. A si nu radeam puneam emoticonurile asa...

| georgedanielc a răspuns:

Ce te intereseaza?

| T7uk explică (pentru georgedanielc):

Un Windows XP Profesional cu SP3 daca se poate big grin

| georgedanielc a răspuns (pentru T7uk):

Poti intra pe mess peste 30 minute?

| T7uk explică (pentru georgedanielc):

Da. da-mi ID.

| T7uk explică (pentru georgedanielc):

Imi dai ID-ul tau ca sa te pot contacta?