| andreeeea_6751 a întrebat:

Sunt distrus, nu mai am viata. raman la multe materii repetent, sunt obosit... toti prietenii m au abandonat, nu am ce face toata ziua, doar sa stau singur cu durerea mea... lumea ma uraste. ce as putea sa fac pentru a mi indrepta viata?

34 răspunsuri:
| Mihai12365 a răspuns:

Am aceeasi problema.

| alexstefanf a răspuns:

Prietene toata lumea iti spune sa inveti dar nu-ti explica un mod in care sa nu-ti fie asa greu. Uite un mod practic: invata cate putin in fiecare zi, macar o definitie ceva. Pt ca astepti pana in ultima zi, iar atunci spui ca e prea mult de invatat, ca nu poti retine atat. Crede-ma ca si mie mi s-a intamplat de multe ori si spuneam ca nu o sa se mai repete si iar faceam la fel.

| bibi876 a răspuns:

Off... Stiu cum e si te inteleg perfect. Sa stii ca nu esti singurul care trece prin asa ceva..Iti trebuie putina motivatie si ambitie. Incearca sa vorbesti si cu un psiholog, te ajuta mult sa vorbesti cu cineva.