| gogocazacu a întrebat:

Cum fac sa nu raman repetent? Sunt la 5 materii corigent

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inveti din greu si rogi profesorii sa te asculte, macar sa nu ramai corigent la mai mult de 2 materii. Daca ramai corigent la 3 sau mai multe materii ai ramas repetent.

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la biserica si te rogi foarte tare pentru o Minune.
Daca nu reusesti, atunci la anul vei invata SIGUR.

Răspuns utilizator avertizat
| Ka0ru a răspuns:

Pune mana si invata!

| Wr3nch a răspuns (pentru Ka0ru):

Ce sa mai invete ca vinerea viitoare e gata scoala. Cu 2 dadea corigente in vara dar asa...

| IonelIonescu a răspuns:

Pare prea de tot să rămâi la 5 materii, dar daca e adevărat, ori te pui pe învățat, ori dai banu' gros la profesori, ori... Repeți anul ce dracu da faci.

| Andreioska a răspuns:

Treci corigenta sau trebuie sa ai media 5 la materii ca să nu ramai repetent