| Vizitiul a întrebat:

Sunteti multumiti de ceea ce vedeti in oglinda? De ce?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Da, foarte multumit. Pentru ca e doar un "ambalaj". Esenta se afla in interior, acolo unde oglinda nu poate arata nimic.

28 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

M-am obisnuit, cite-o data dupa ce citesc mai multe volume de feteasca si am somnul agitat de atata cultura, dimineata cand merg la baie si trec prin fata oglinzi tresar, imi fac cateva cruci zicand, "piei drace". laughing

| Vizitiul explică:

MrSmith -Daca spuneai ca ai una si la tine tot timpul, aveam nedumeriri in privinta sexului.

| Vizitiul explică:

Pup-Eu n-am oglinzi.
Kronstadt -Nu stiu daca se pune, dar daca minti la faza asta, mai putem avea incredere in tine pe parcurshee hee?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu prea ma uit in oglinda decat cand fac baie,ca am oglinda acolo si na.Dar sunt multumit, m-am obisnuit in atatia ani cu mine, si cum am si rezistenta aia la diferite schimbari(ca toata lumea dealtfel) nu mi-ar mai conveni sa ma schimb.In concluzie, sunt multumit de cine sunt.happy

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu intotdeauna. Unele greseli din trecut au lasat semne! Si se vad!

| DorelSudoru a răspuns:

Nu prea dar no sa ma schimb pentru ceilantii...

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Ma multumesc cu ce imi apartine.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nu.sad
dar tu?

| elasexygagica a răspuns:

Foarte multumitalove struck eu una sunt super multumita de minelove struck

| Măcrin a răspuns:

Nu, pentru ca sunt un gras imputit, ratat si distrus angry

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu prea mai vad nimic.Fiind nestearsa de vreun an...

| eulliric a răspuns:

Un raspuns sincer, nu. insa sunt multumit cu ce m-a inzestrat divinitatea, ceea ce-i al meu dincolo de banalele oglinzi.

| giuly a răspuns:

Eu nu stiu...la mine se crapa oglinzile.

| Cretaker a răspuns:

Doooohohohoooh,that's the joke.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Asa si asa.
Dar m-am obisnuit.

| Κλεοπάτρα a răspuns:

Nu stiu. Oglinda mi-a zis ca nu-mi poate refleta frumusetea inimaginabila.Saracuta de ea cat s-a mai chinuit, offf...

| Simona a răspuns:

Cateodata!

| Adorable a răspuns:

Buna!
Uneori imi place, dar cu cat privesc mai mult incepe sa nu imi placa. Ma multumesc cu sufletul curat si caracterul vesel si inocent!

| shhhs a răspuns:

NU CATEGORIC. Nu conteaza daca te placi tu singur, conteaza daca cei din jurul tau te plac(ma refel la partea exterioara) adica estetica ceea ce la mine nu e prea dezvoltat.sad

| Ð0ℓySh a răspuns:

Intotdeauna e loc de mai bine...
a nu'mi place ceea ce vad in oglinda, inseamna ca i'L critic pe Dumnezeu...tongue trebuie sa ne multumim cu ceea ce ni s-a daruit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care nu s-ar sparge ca mai toate oglinzile pe care le-am avut, poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multumit! de ce? trimit poza...
Daca e filozofie ma astept sa te referi la oglinda sufletului, ma vad foarte bine prin ochii celorlalti dar numai eu stiu cine sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma uit in oglinda de la baie da.cand ma uit in aia a sufletului nu.ma gandesc ca mai e fooooarte mult de lucrat, si eu nici nu am inceput. timpul e scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multumit (daca mint la faza asta, se pune?)!

| Lollix a răspuns:

Pai. de ce sa incepem sa ne punem toate defectele in fata? mai bine ne pastram parerile. incercam sa gasim lucrurile bune. chiar daca fiecare si le vede pe cele rele.hee hee. daca ar exista o oglinda care ar vedea in interior. poate nu multi am fi asa multumiti.deci. nu mai conteaza oglinzile obisnuite. parerea mea.happy

| NymphetamineGx a răspuns:

Cand ma uit in oglinda nu imi vad doar fata ( de care sunt multumita cat de cat ), dar ma vad pe " mine ", imi vad caracterul... si da. ma simt ok, pentru ca nu sunt o persoana rea si de obicei zambesc pentru ca stiu ca nu am probleme pe care sa nu le pot rezolva ^_^... totusi sunt curioasa, de ce ai pus aceasta intrebare, esti nemultumit/a de tine? Nu ar trebui, suntem asa cum suntem ^^.