| victor987 a întrebat:

Sunteti oi sau lupi? argumentati

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Lup in blana de oaie

20 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Pffff...
Un lup fie traieste singur toata viata sau cu femela lup. Alergatul dupa oi, nu "pentru", e specific berbecilor.

| zurick a răspuns:

Pai sunt oaie daca nu sunt provocata si lup daca sunt.

| Wøodenpints a răspuns:

Genul tipic de cocalar.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Am ieșit demult din turmă.

| PedoBarbie a răspuns:

Eu sunt Pedobarbie.

| raluk27 a răspuns:

Cioban

| dracu14 a răspuns:

''steagul nostru are cap de lup si o coada de balaur, si eu sunt lup, dau pe instrumental pentru tezaur''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Junc. Argument:Muuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lup cu o mana pe la lana scufitei.
Argumentez...
Lupul, dupa denumirea sa stiintifica canis lupus, facand parte din familia canide, se hraneste cu lesuri de pui de la kfc. Dantura de lup am, caninii is suficient de lungi si acutiti, par...ma invaluie pe tot corpul pana la 30 de ani daca se extinde in halul asta.
Cand vad Luna, urlu si ma transform.Mda, is cam paranoic, fac din tantar armasar si din oaie kebab, ati mai vazut voi varcolac sa se tranforme la libresse? ...in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oaie cu o parte interioară de lup.

| bloodyhell a răspuns:

Sau

| Xenya a răspuns:

Prefer sa fiu om.

| KateMiddleton a răspuns:

Suntem oameni.

| Dheutsik a răspuns:

Eu ma consider o oita miiiica si draguta.Cand ma ganesc la o oaie ma gandesc la Paste, nu stiu de ce laughing.Sun o oaie pentru ca am parul cam pana la umeri si cret, si pentru ca sunt timida, dar cand cunosc pe cineva destul de bine, incep sa "behai"non-stop.Si poate ca si pentru ca am multe prietene, iar cand iesim afara suntem multe, ca o turma de oi.i poate pentru ca il am pe iubitul meu, catelusul meu drag, care ma apara mereu.Si poate si pentru ca nu imi plac "lupii", acei oameni rai si parsivi, dar destul de prosti, care stau cu coada intre picioare si urla aiurea. Funda?:d

| w0nderboy a răspuns:

' O întrebare stupidă... '

| Terentee22 a răspuns:

Un chec simplu cu cacao

| victor987 explică:

Asa mergi tu, nu lumea, din fericire!

| Bunocul a răspuns:

Din cate stiu eu sunt om... smug

| Băă_Corina_1999 a răspuns:

Mainuta :d